SUPERBOX KAMPANYALARI

BAŞVURU FORMU


BAŞVURU FORMU


Turkcell Superonline Superbox Taşınabilir wifi internet kampanyalarını incelemektesiniz.

Ev internetinde fark yaratan yenilik! Fiber altyapınız yoksa hızlı internet için Superbox evinize geliyor!

2500 TL
HEMEN İNCELE

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için Superbox evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç yok.

1000 TL
HEMEN İNCELE

Superbox 4.5G ev interneti ile fiber hızında ev internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyin!

1500 TL
HEMEN İNCELE

Turkcell Superonline Superbox

Turkcell Superonline Superbox alt yapı gerektirmeyen 4.5G hızında taşınabilir internet kampanyaları. Fiber kalitesi ile kullanabileceğiniz 4.5G Fiber hızında altyapınız portunuz olmasa bile her yerde fiber internete kesintisiz bağlanaiblirsiniz, Şimdi size uygun olan super box u seçin.

Başvurunuzdan Sonraki işlemler.

Hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır.
Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.
Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

Superbox Sınırsız Paketler

Superbox da sınıra takılmak istemeyenler için Superbox Sınırsız Paketler tam size göre, Hiç bir hız ve kota limitine takılmadan her yerde sınırsızca kullanabilirsiniz, Superbox kotasız paketler ile fiber ev interneti heryerde sizinle.

Superbox Kotalı Paketler

İnternet ihtiyacınız çok fazla değil ise Superbox kotalı paketler tam size göre, 150 Gb internet ortalama 4 kişiye bir ay boyunca rahatlıkla yetmektedir, Bunun gibi internet kullanımına Sahipseniz Superbox Kotalı Paketler Size göre.

Superbox 4.5G Ev İnterneti

Çok yüksek hıza ihtiyacı olanlar için 4.5G Fiber Hızında internet, Şirketler ve çok fazla kişi için kullanılması gereken durumlarda Superbox 4.5G Ev İnterneti tercih edilebilir, 100 Mbps ye varan download hızı ile Superbox 4.5G tam size göre olabilir.