KABLONET TARİFELERİ

Turkcell Superonline Kablo İnternet Kampanyaları
Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell'lilere özel Turkcell Kablo İnternet şimdi ilk 4 ay ücretsiz üstelik aktivasyon, modem kullanım bedeli ve evde kurulum dahil!

79.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE
Turkcell Evden Cebe Taşan Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell Kablo İnternet şimdi de evinizden cebinize taşıyor. 20 Mbps’ye kadar hız ile sadece 12 ay sözünüze her ay 2 GB toplamda 24 GB Turkcell cepten internet hediye! Üstelik aktivasyon, modem kullanım bedeli ve evde kurulum dahil!

79.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE
KabloTV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası

TV+ ile Turkcell Ev Interneti paketi alana KabloTV hediyemiz. 12 Mbps’ye kadar AKK’sız ev interneti ve TV+ ayda sadece 79,9 TL.

79.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE
Turkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası

Evinizde internet keyfini Adil Kullanım Kotası olmayan Turkcell Ev İnternetinizle çıkarın!

69.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE
Turkcell’lilere Özel Kablo İnternet Kampanyası

Turkcell'lilere özel yüksek hızlı kablo internet tekliflerimiz aylık 79,90 TL'den başlayan fiyatlarla sizinle! Üstelik aktivasyon, modem kullanım bedeli ve evde kurulum dahil!

79.90 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE
Turkcell Uçuran Fiber ile TV+ Kampanyası

HD kalitesiyle TV+’ta. Üstelik ilk 1 ay boyunca tüm kanallar açık! Turkcell müşterilerine TV+ uygulamasında geçerli olmak üzere, taahhüt boyunca ayda 5 GB, yılda 60 GB mobil data hediye!

119.00 TL
HEMEN BAŞVUR İNCELE

KABLONET TARİFELERİ

Turkcell superonline kalitesi ni Turksat uydunet ( Kablonet ) Altyapısı olan her yerde kullanabilirsiniz, Turkcell Kablo fiber internet paketlerinden size en uygun olanı seçin formu dolrurun kampanyadan yararlanın.
ARA BAŞVUR